Politikamız


  • Akılcı stratejiler…
  • Gelişime kilitlenmiş bir vizyon
  • Milli ve insani değerlere saygı…
  • Sabır ve başarıya inanç…

 

Sektördeki 22 yılı aşkın deneyimimizi müşterilerimize ulaştırmak için 2015 yılı ocak ayında kurulan KOÇAK METAL TAKIM ÇELİKLERİ, SERT BAKIR ALAŞIMLARI, ÖZEL BRONZLAR, SERT ALÜMİNYUM, ISIL İŞLEM ALANLARINDA Hizmet vermektedir.

Güvenilir üreticilerin ve ithalatçıların dışında kendi ithal ettiğimiz ürünler ile de ürün çeşitliğini sürekli arttırma gayretindedir.

Küreselleşen ekonomi ve rekabete dayalı piyasa şartlarında var olabilmenin temel koşulu olarak tüketici memnuniyetini benimseyen KOÇAK METAL çalışanları, tedarikçileri ve müşterileri ile faliyetlerinin her safhasında eksiksiz "Tüketici Memnuniyeti" sağlamayı vazgeçilmez politika olarak görmektedir.

Ayrıca verdiğimiz teknik hizmetler ile sanayicilerimizin kullandıkları ve kullanacakları özel metallerin seçiminde yardımcı olarak randıman sağlamak ve bu şekilde hem sanayicilerimize hemde ülke ekonomisine katkı sağlamaktayız.

Felsefemiz, ürünlerimizin kalitesi ve verdiğimiz hizmetler ile bütün müşterilerimizin güvenini kazanmaktır.

Video Tanıtım


Vizyonumuz


Rekabet ettiği her sektörde liderlik hedefinden sapmadan; aydınlık geçmişini, tecrübesi ve kültürel değerleri ile birleştirerek, sahip olduğu marka değerini azimle geleceğe taşımak ve uluslararası standartlarda haysiyetli işler yapmak temel vizyonumuzdur.

Vizyonumuz

Misyonumuz


Ortak çabanın ürünü olan Kocak Metal'in temel varoluş nedeni; saygın, dürüst ve öncü yapısı ile, müşteri beklentilerinin ötesinde servis standartları yaratarak, sanayicilikte her daim çözüm üretme felsefesi ile sürdürülebilir bir marka değeri ortaya koymaktır.

Misyonumuz